All for Joomla The Word of Web Design

Adanalı Kebapçı Şenol Kolcuoğlu

İLETİŞİM

Adres: Küçükyalı Sahil Yolu Çınar Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No 75 Maltepe İstanbul

Telefon: 0216 489 34 34
                  0532 160 60 60

Web Sitesi:  www.senolkolcuoglu.com

HAKKINDA

Adanalı Şenol Kolcuoğlu, namı diğer ‘İstanbul’daki ilk metrelik kebabın ev sahibi’ 2008 yılında Muazzez Ersoy ortaklığı ile kebap kültürümüzün değişmez adresi olmaya devam etmiştir. Şenol Kolcuoğlu, bugüne kadar pek çok konuğa ve organizasyona ev sahipliği yapmış olsa da bu organizasyonların başarısı ve ihtişamının ana nedeni davetkâr menüsü değildir. Şenol Kolcuoğlu, her ne kadar işinin piri ve üstadı olsa da profesyonel bir işletme bilinci ile müşteri memnuniyetini önceleyen servis yaklaşımıyla, tercih edilme nedenlerini oluşturmuştur.

Davetkâr menülerin ev sahibi Şenol Kolcuoğlu, işletmelerin hizmet ettikleri insanlardan çok şey öğrendikleri bilinci ile yol alırken başarının anahtarının kaliteli ve güvenilir hizmetten kaynaklandığı özbilincini her daim korumuştur.

Biliyoruz ki, başarılı şirketlerin çoğu; hizmetlerine kaynaklık eden yeni düşünceleri, müşterilerinden edinmiştir. Müşteriye ulaşmak, çevre ile yapılan genel bir bağlantıdan ibaret olamaz mantığı, kalitemizin özele indirgenmiş resmini hizmet politikamıza çizmiştir. Başarılı olmak isteyen kuruluşlar müşterileri ile gerçekten yakındırlar ve uygulamalarını başarıları ile pekiştirirler. Bunu yapamayan kuruluşlar ise konu üzerinde konuşmaktan öteye gidemezler. Konuşmak değil, uygulamak felsefesi ile amaçlarımızı belirleyişimiz davetlerimizin mimarı olurken, lezziz menülerimizin de şefi olmaktadır.

İstanbul’daki ilk metrelik kebabın ev sahibi olarak değil, değerlerimiz ile yolumuzu çiziyoruz. Çünkü biliyoruz ki; bir işletmenin en önemli fakat kazanılması en zor değeri, müşteri bağlılığı ile ölçülür. Bir tutam kalite, bir tutam sevgi ve meslek sırını oluşturan ölçülerde sevgi eklemelerimizle kısık ateşte pişen kültür miraslarımız, bir ‘hoş geldiniz’ samimiyetinde şölene dönüşmektedir. Sizi de bu şölenin şahitleri olabilmek ve unutulmaz lezzetlerin deneyimiyle buluşturabilmek için Şenol Kolcuoğlu’na bekliyoruz.

İstanbul’daki ilk metrelik kebabın ev sahibi Şenol Kolcuoğlu ile Muazzez Ersoy’un ortaklaşması sonucu Maltepe’de ortaya çıkan restaurant, müşterilerini cezbeden menüsünün yanında müşteri memnuniyetine de son derece önem vermeleri nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Detaylı fiyat bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Otopark Var, Wifi Var, Manzara Var, Paket Servis, Sigara Yeri Var, Bahçe Var

0 Yorum

Yorum Yap

Kullanıcı Girişi

Hoşgeldiniz!

Beni Hatırla Parolanızı mı unuttunuz?

Parolamı Unuttum